آشنایی با کاغذ دیواری سه بعدی جدید

کاغذ دیواری سه بعدی جدید

دیگر در خانه ها اثری از طاقچه ها و گچبری ها پیدا نمیکنید. دیگر اثری از اِلِمان های سنتی و قدیمی ایرانی در دکوراسیون خانه ها دیده نمیشود. کسی از تابلوهای قدیمی استقبال نمیکند و همه به دنبال ایجاد یک تحول و نزدیک شدن به دکوراسیون امروزی و مدرن هستند. یکی از این تغییرات جدید و دوست داشتنی کاغذ دیواری های سه بعدی هستند که هر روز طرح های جدیدتر و جذاب تری در میان آن ها دیده میشود و بیشتر بیننده را به وجد می آورد. این طرح های بسیار جذاب و واقعی میتوانند خانه ی شما را زنده کنند و به آن جان ببخشند. کاغذ دیواری سه بعدی جدید نسبت به یک کاغذ دیواری عادی تغییر چشمگیرتری در فضا ایجاد میکنند و این به علت چاپ متفاوتشان است . البته فروش نمونه های بی کیفیت و تقلبی کاغذ دیواری سه بعدی  هم در بازار مطرح شده و شناخت کاغذ دیواری سه بعدی مرغوب و با کیفیت ، از کاغذ دیواری های تقلبی مستلزم کمی تحقیق و بررسی و خرید از یک فروشگاه مطمئن است. در ادامه بیشتر درمورد ویژگی های کاغذ دیواری های سه بعدی با کیفیت صحبت خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که از کجا میتوانید بهترین کاغذ دیواریهای سه بعدی و جدیدترین طرح ها را پیدا کنید.

خرید کاغذ دیواری سه بعدی جدید و با کیفیت

 کاغذهایی که برای کاغذ دیواری های سه بعدی به کار میروند ، معمولا دو دسته هستند که هر دسته شامل چند نوع کاغذ است‌ ‌. حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا کاغذها را به دو دسته تقسیم کرده ایم ؟! در واقع این تقسیم به قیمت و لوکس بودن و معمولی بودن کاغذ دیواری ها باز میگردد. کاغذ دیواری های سه بعدی لوکس ، معمولا پایه ی چرم ، کتان و فوم دارند و برای برخی از آن ها هم کاغذهای گران قیمت هلندی به کار میرود. اما کاغذ دیواری های سه بعدی معمولی و غیر لوکس با کاغذهای معمولی و بعضا پاستلی چاپ میشوند. یک نکته موثر دیگر در قیمت کاغذ دیواری های سه بعدی رنگ استفاده شده در آنهاست. رنگ اکوسالونت ، رنگیست که علاوه بر وضوح بالایی که دارد ، مقاومت زیادی هم در برابر ضربات از خود نشان میدهد. قطعا دوست ندارید شاهد کدر شدن رنگ کاغذ دیواریتان باشید پس حتما توجه کنید که برای چاپ کاغذ دیواری سه بعدی موردنظرتان از رنگ های اکوسالونت استفاده شده باشد. کاغذ دیواری سه بعدی جدید از لحاظ مقاومت و دوام بسیار عالی هستند و محافظت از دیوارهای شما را به خوبی تضمین میکنند . اگر تصمیم دارید به طور آنلاین خرید کنید ، حتما به ابعاد توجه کنید زیرا کاغذ دیواری های سه بعدی حتما باید یک دیوار را به طور کامل بپوشانند و این دیوار معمولا بزرگترین دیوار خانه است.

محل نصب کاغذ دیواری های سه بعدی جدید

‌در رابطه با کاغذ دیواری های سه بعدی شرایط فرق میکند! در واقع شما نمیتوانید به فروشگاه کاغذ دیواری مراجعه کنید و بخواهید برای همه ی دیوارهای خانه کاغذ دیواری سه بعدی سفارش دهید. البته امکان استفاده از یک سری طرح های سه بعدی که ساده تر هستند به این شکل وجود دارد ؛ اما منظور ما کاغذ دیواری سه بعدی جدید ی هستند که فقط مختص قسمت های خاصی از خانه هستند. کاغذ دیواری سه بعدی جدید شامل طرح های سه بعدی مدرن ، سنتی ، کلاسیک ، منظره و… میشوند که هر کدام از آن ها جذابیت خودشان را دارند . یکی از نقاطی که بهترین قسمت خانه برای نصب کاغذ دیواری های سه بعدی است ، دیوار پشت تلوزیون میباشد. وقتی همه ی افراد مشغول تماشای تلوزیون میشوند ، غیرمستقیم قسمتی از توجهشان هم معطوف به دیوار پشت تلوزیون میشود که با یک کاغذ دیواری سه بعدی زیبا پوشانده شده. حال این کاغذ دیواری سه بعدی زیبا و جذاب میتواند یک مکان تاریخی باشد یا یک تصویر از منظره ای طبیعی. اگر به ادبیات یا خطاطی هم علاقه مند هستید میتوانید جمله ی مورد علاقه تان را به طور نستعلیق در قالب کاغذ دیواری سه بعدی چاپ کنید و جلوه ی دیوار پشت تلوزیون را صد چندان کنید. یکی دیگر از قسمت هایی که نقطه ای بسیار جذاب برای نصب کاغذ دیواریست ، سقف ها هستند. احتمالا تا به حال در مکان های تاریخی متوجه نقاشی های زیبای روی سقف ها شده اید. اگر هم همچین موردی را ندیده باشید ، قطعا تصویر کلیساهایی که سقفشان منقش به طرح های زیباست را دیده اید. در حال حاضر که برای همه امکان نقاشی روی سقف وجود ندارد ، کاغذ دیواری سه بعدی جدید میتوانند به طور جایگزین عمل کنند. امکان نصب برخی از کاغذ دیواری های سه بعدی جدید امروزی روی سقف وجود دارد و این یک اتفاق فوق العاده است. شما میتوانید به وسیله کاغذ دیواری های سه بعدی ، یک نقاشی کلاسیک زیبا از فرشتگان روی سقف به تصویر بکشید یا اینکه با نصب یک کاغذ دیواری سه بعدی از آسمان ، هر روز از تماشای آسمان خانه تان لذت ببرید. البته انتخاب هر کدام از این کاغذ دیواری ها قواعد و اصولی دارد. به عنوان مثال اگر مبلمان شما مدرن و ساده است ، نصب یک کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک از فرشتگان ، روی سقف ، فاجعه ی محض است ! اما نکته ی مثبت در مورد کاغذ دیواری های سه بعدی این است که تنوع در آن ها بسیار بالاست و شما میتوانید مطابق با فضایتان انتخاب کنید.

فروشگاه کاغذ دیواری سه بعدی جدید

میخواهیم فروشگاهی را به شما معرفی کنیم که دقیقا همان نتیجه ای را تحویلتان دهد که در ذهن دارید. مجموعه ی قوی و حرفه ای شهر کاغذ دیواری با کارشناسان کاربلد میتواند یک اتفاق زیبا در خانه تان رقم بزند که هربار بعد از تماشای آن لذت ببرید. بعد از نصب کاغذ دیواری های سه بعدی از صرف هزینه های گزاف برای تغییر دکوراسیون خلاص خواهید شد و تنها با همین یک بار ، بیشترین تغییر را شاهد خواهید بود. پس مطمئن باشید هیچ فروشگاهی با تجربه تر و مطمئن تر از فروشگاه شهر کاغذ دیواری نیست .

کاغذ دیواری های سه بعدی چگونه کاغذ دیواری هایی هستند؟

کاغذ دیواری سه بعدی

شاید در ابتدا از خود بپرسید کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟ کاغذ یا دیوار پوش سه بعدی تحولی نو در صنعت دکوراسیون و طراحی داخلی مدرن محسوب میشوند و می توان با استفاده از آنها فضای محیط را بسیار شیک و خواص طراحی کرد. این تصاویر می توانند شامل مناظر طبیعی ، اشکال مختلف ، مکانهای خاص و یا طرح های فانتزی باشند. شما می توانید با توجه به دکور و سلیقه خود یکی از انواع مناسب را انتخاب کرده و در منزل یا محل کار خو د نصب کنید .این محصولات به صورت سفارشی در اندازه های استاندارد مورد نیاز شما قابل تولید می باشند. کاغذ دیواری سه بعدی ظاهری منحصر به فرد دارند، نمایی بسیار خاص که شما را از انواع دکوراسیون های اضافه و ناکارآمد خلاص می کند.

 

نقش کاغذ دیواری سه بعدی در صنعت دکوراسیون

 

سالهاست از کاغذ دیواری به عنوان یکی از اصلی ترین المان ها در زیبا سازی و ساخت منازل استفاده می شود. کاغذ به صورت پوستری و رولی اماده شده و در طرح های مختلف به بازار عرضه می شود. با گذشت زمان و ارائه ی انواع طرح ها برای خانه و افزایش تنوع سلیقه ها کاغذ دیواری سه بعدی به بازار آمد. این فرایند تجربه تازه است و برای کسانی که به دنبال طرحی خاص و خلق فضایی بسیار شیک و یونیک هستند ایده ای بینظیر می باشد . شما طرفدار هر سبکی که باشید می توانید از این المان در طراحی اتاق خواب و یا محل کار خود استفاده نمایید و بخشی از خانه خود را به یک اثر هنری تبدیل کنید. تصویر زنده از یک منظره ،خانه طبیعی و یا تصویری خاص در خانه تان داشته باشید .کافیست لحظ های تصور کنید آن وقت شما نیز مانند همه به این محصول علاقمند خواهید شد .

 

تفاوت بین کاغذ دیواری پوستری با کاغذ دیواری سه بعدی

 

در واقع تولیدکنندگان کاغذ دیواری سه بعدی از لوازم به روز و فناوری خاصی استفاده می کنند که به آن اثر استری و کپی گفته می شود. از طریق این تکنولوژی تصاویر به صورت سه بعدی و عمیق تر دیده می شوند و حس بسیار بهتری را به شما القا می کنند. اما با استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی ، اگر چه کاغذ دیواری های ساده زیبایی خود را دارند و برای برخی ایده ها مناسب به نظر می رسند بعدی می توان قدم های مهمی در زمینه ی طراحی و دکوراسیو ن داخلی برداشت .

 

کاغذ دیواری سه بعدی چگونه تولید می شود ؟

 

روند تولید کاغذ دیواری شامل چند مرحله است. اول از همه ، تصویر مورد نیاز انتخاب شده و پارامترهای آن تنظیم می شود. سپس یک عکس یا تصویر در یک برنامه و یژه رایانه ای وارد می شود ، که در آن متخصصان پرونده را پردازش می کنند و به آن بعدی واقع گرایانه می دهند. بعد از آن بوم آماده برای چاپ – مورد کوچک – برای انتخاب مواد مناسب است.

 

انواع طرح های کاغذ دیواری سه بعدی

 

طبیعت مناظر شهری تولید مثل نقاشی
حیوانات (پرندگان ، حشرات ، ح ی وانات وحشی) تقلید از سطوح دیگر (آجری یا چوب طبیعی)
اشیاء فضایی الگوهای هندسی
تصاویر فیلم یا اشخاص
عکس شخصی و …

 

دلایل محبوبیت کاغذ دیواری سه بعدی

 

تا به حال از خود پرسیده اید چرا افراد بیشتر و بیشتری از کاغذ دیواری های سه بعدی را برای دکوراسیون داخلی استفاده می کنند؟ در ادامه به بررسی برخی از این دلایل می پردازیم .

  • ظاهر خاص و جذاب

جذابیت اولین نکته ای است که کاغذ دیواری سه بعدی را از دیگر انواع دیوار پوش ها متمایز می کند. آنها به شما اجازه میدهند تا یک ترکیب واقعی داشته باشید و نمایی فوق العاده را مشاهده نمایید .

  • محدودیتی ندارد

یکی دیگر از دلایل آزادی و حق انتخاب است. شما می توانید بین هزاران هزار طرح یکی را انتخاب کنید و یا چاپ تصاویر پس زمینه عکس را مطابق طرح خود سفارش دهید. این تصویر می تواند یک تصویر زیبا ، عکس خانوادگی ، تصویرگری و غیره باشد. علاوه بر آزادی طراحی ، شما همچنین این فرصت را دارید که اندازه های تصویر زمینه را کاملا انتخاب کنید .

  • سهولت نگهداری

تصاویر پس زمینه سه بعدی از انواع مختلفی از مواد ساخته می شود. با این حال ، آنها یک و یژگی مشترک دارند – یک لایه وینیل محافظ و ضد گرد و غبار خاص. با وجود این لایه شما می توانید به راحتی و بدون ترس از خراب کردن روکش ، کاغذ دیواری را با پارچه مرطوب پاک کنید .

  • گسترش فضا

برخی طرح ها می توانند با در نظر گرفتن رنگ و اندازه های دیوار مورد نظر، محیط را وسیع تر نشان دهند.
عدم نیاز به مقدمات خاص کاغذ دیواری سه بعدی نیازی به چسب مخصوص و قوانین خاصی برای نصب ندارد .

  • ماندگاری بالا

برخی از آن ها تا سال ها سالم می مانند.
مقاومت در برابر سایش
همان لایه محافظ وینیل ، که از بروز گرد و غبار جلوگیری می کند ، همچنین از آسیب ها ی مختلف مکانیکی به سطح تصویر زمینه جلوگیری می کند.

 

معایب کاغذ دیواری سه بعدی

 

با وجود تمام ویژگی های مثبت کاغذ دیواری سه بعدی معایبی هم دارد که از آنها می توان به پیچیدگی مرحله نصب اشاره کرد.
درست است که این کاغذ دیواری احتیاجی به چسب خاصی ندارد اما باید تمامی طرح ها و مواد را روی دیوار مورد نظر را بردارید و آن را از هر نقصی پاک کنید تا کاغذ دیواری بهترین شکل جلوه کند.

قیمت بالا

شما می توانید انواع طرح ها را سفارش دهید اما باید توجه کنید که قیمت طرح های سفارشی بیشتر بوده و تنها کمپانی های خاصی آن را قبول می کنند. با این حال لازم نیست نگران باشید زیرا شرکت های اجرای طرحه ای بزرگ و خاص را قبول می کنند و می توانید با پرداخت هزینه ی مورد نظر طرح مطلوب خود را سفارش دهید .

همچنین لازم است بدانید برای نصب هر کاغذ دیواری بر اساس نوع انتخابی از بوم خاصی در پس زمینه آن استفاده خواهد شد. بر اساس متریال و طرح مورد نظر گاهی تنها بخش هایی از تصویر سه بعدی شده و گاهی تمام آن حالت داشت . از کاغذ دیواری سه بعدی می توان در اتاق خواب ، خانه و پذیرایی ، محیط کار و انواع غذاها استفاده کرد . پیش از تصمیم مطمئن شوید طرح فضا را کوچک نمی کند و مناسب محیط مورد نظر است.

 

کاغذ دیواری سه بعدی برای پشت تلوزیون

کاغذ دیواری سه بعدی

اگر بدانید که ما راهی کم هزینه و موثر برای تغییر دکوراسیون سراغ داریم ، این مطلب را تا انتها مطالعه میکنید؟ اگر بدانید که با این روش کم هزینه میتوانید به روی دیوارهایتان روح و رنگ بپاشید و از طرفی فضای خانه را بزرگتر نشان بدهید چطور؟خب این راه معجزه ای است به نام کاغذ دیواری سه بعدی ! کاغذ دیواری های سه بعدی یکی از جدیدترین انواع کاغذ دیواری ها هستند که چاپ آن ها با سایر کاغذ دیواری ها متفاوت است . در این کاغذ دیواری ها چاپ طرح مورد نظر طوری صورت گرفته است که بیننده از فاصله تصور میکند که تصویر واقعی است و آن را بسیار نزدیک به خود احساس میکند. طرح های سه بعدی را هم در کاغذ دیواری ها و هم در پوسترها میتوانید پیدا کنید. در گذشته که طرح سه بعدی موجود نبود ، همه کاغذ دیواری ساده یا طرحدار انتخاب میکردند ؛ اما امروزه که نصب کاغذ دیواری های سه بعدی رواج یافته ، شما با یک انتخاب صحیح و اصولی میتوانید با هزینه کم یک تغییر چشمگیر در فضا ایجاد کنید. در این مطلب به شما خواهیم گفت که بهترین جا در خانه ی شما برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی کجاست! همچنین در رابطه با اینکه از کدام فروشگاه کاغذ دیواری میتوانید بیشترین تنوع در کاغذ دیواری های سه بعدی‌ را پیدا کنید هم صحبت خواهیم کرد.

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون

در قسمت قبل گفتیم انتخاب صحیح و اصولی! در انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی ، اینکه کاغذ دیواریتان را روی کدام دیوار نصب کنید که بیشترین توجه بیننده را به خود جلب کند بسیار مهم است. بهترین جا برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون است ؛ به چند دلیل : اول اینکه بهتر است بزرگترین دیوار برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی انتخاب شود و معمولا تلوزیون روی بزرگترین دیوار خانه نصب میشود. دلیل دوم این است که ما توجه و دقت بیننده را روی این نقطه کانونی داریم. دلیل سوم این است که کاغذ دیواری های سه بعدی از فاصله سه تا چهار متری بسیار واقعی تر و ملموس تر به نظر میرسند و ما معمولا از همین فاصله تلوزیون تماشا میکنیم. در هنر دکوراسیون داخلی ، روی تزیین و آراستن اطراف تلوزیون بسیار تاکید شده است و شما میتوانید با نصب کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون این امر را محقق کنید. در صورت استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون دیگر هیچ نیازی به نصب تابلوها و شلف های دکوری نخواهید داشت چون کاغذ دیواری سه بعدی به قدری جالب توجه است که جایی برای جزئیات دیگر باقی نمیذارد. در رابطه با کثیف شدن کاغذ دیواری های سه بعدی هم جای نگرانی نیست چون برخی تصور میکنند کاغذ دیواری های سه بعدی بعد از مدتی کثیف میشوند و در نتیجه رخ اولیه شان را از دست میدهند . کاغذ دیواری های سه بعدی کاملا قابل شستشو هستند و در این مورد جای نگرانی نیست. یک کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون به میتواند شخصیت درونی شما را نمایان کند و فضا را از حالت کسل کننده و معمولی اش خارج سازد. به عنوان مثال نصب یک کاغذ دیواری سه بعدی با طرحی از یک طبیعت میتواند روحیه لطیف شما را به تصویر بکشد. یا اینکه استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح های هندسی میتواند روحیه ی پویا و پر انرژی شما را نشان دهد. البته در انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون ، تنها نباید به سلیقه و روحیه تان فکر کنید و باید به سایر اجزا و تک تک جزئیات خانه هم توجه کنید. در کاغذ دیواری های سه بعدی معمولا چند رنگ به کار میرود و شما باید تشخیص دهید که آیا رنگ ها و طرح های به کار رفته در کاغذ دیواری سه بعدی با اجزای خانه هماهنگی دارد یا نه ؟! قطعا تا الان متوجه شده اید که کاغذ دیواری های سه بعدی فوق العاده هستند. شما میتوانید گوشه ای از طبیعت را به خانه ی خود بیاورید و خیلی واقعی آن را لمس کنید . شما میتوانید طرح های سه بعدی جذاب را وارد خانه ی خود کنید و یک ویژگی منحصر به فرد به خانه ببخشید. شما میتوانید به کمک نصب کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون خطای دید ایجاد کنید و خانه را بزرگتر نشان دهید. همه ی این ها ممکن خواهد شد بدون اینکه هیچ نیازی به هزینه های گزاف باشد. خانه ی شما خاص و منحصر به فرد خواهد شد بدون اینکه زمان زیادی را صرف این کار کنید. پس اگر دغدغه تان این است که یک فضای متفاوت و منحصر به فرد داشته باشید ، نصب کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون ایده ی بسیار خوبی است. کاغذ دیواری های سه بعدی یک حالت برجسته دارند و خانه را از حالت کسل کننده و بی روحش خارج میکنند. نصب کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون هزینه ای بیشتر از نصب کاغذ دیواری در کل دیوارهای خانه ندارد ، اما به همان میزان در تغییر دکوراسیون منزل شما موثر است. البته تمام این اتفاقات در صورتی رخ خواهد داد که شما از یک فروشگاه کاغذ دیواری مطمئن و حرفه ای خرید کنید. امروزه تنوع در کاغذ دیواری های سه بعدی تمام نمیشود ! پس برای اینکه این تنوع شما را در امر انتخاب سردرگم نکند و به اشتباه نیوفتید حتما از یک شخص با تجربه کمک بگیرید . در تمام شعب شهر کاغذ دیواری شما شاهد تنوع بی نظیری در کاغذ دیواری های سه بعدی خواهید بود. تمامی کارشناسان و فروشندگان شهر کاغذ دیواری باتجربه و حرفه ای هستند و شما را در انتخاب همراهی خواهند کرد. در فروشگاه شهر کاغذ دیواری میتوانید از صدها طرح دیدن فرمایید و تفاوت در تنوع و کیفیت را با سایر فروشگاه ها مقایسه کنید. فروشگاه شهر کاغذ دیواری فکر همه جا را کرده است! ما برای اطمینان شما میتوانیم نمونه کارهایی از نصب کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون نشان دهیم ، تا تصویری از نتیجه نهایی در ذهنتان ترسیم کنید و راحت تر انتخاب کنید. شعبه ی شهر کاغذ دیواری در شهرتان را بیابید و از حرفه ای ها خرید کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی با طرح سنتی

کاغذ دیواری سه بعدی سنتی

خانه های قدیمی ایرانی را دیده اید؟ خانه هایی سرشار از حس زندگی و طراوت. چوب بری ها و گچ بری هایی که با ظرافت کار شده اند ، نقوش اسلیمی زیبا و ظریف ، خطاطی های چشم نواز و حیرت انگیز ، شیشه های مشبک رنگی ؛ همه ی این جزئیات ، یک دکوراسیون سنتی و اصیل ایرانی حاصل میکنند که تاریخ و قدمت معماری در ایران را به رخ میکشد . حتی اگر از نزدیک همچین نمایی از خانه های ایرانی مشاهده نکرده باشید ، قطعا در فیلم های ایرانی دیده اید. اما الان وقتی وارد اکثر آپارتمان ها و ویلاهای امروزی میشویم خبری از این سبک نیست و سبک کلاسیک و مدرن اروپایی جایش را گرفته. حال اگر شما دلتان برای آن حال و هوا تنگ شده و دوست دارید کمی روح سنتی به فضای خانه بیاورید ما یک راه آسان و سریع سراغ داریم. شاید با خود فکر کنید که سبک سنتی با فضایتان سازگار نیست و به کار بردن همچین سبکی منجر به تناقضی بزرگ خواهد شد! اما به نظر ما عجولانه تصمیم نگیرید و این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

 

طرح های متنوع کاغذ دیواری های سه بعدی سنتی

شاید با شنیدن نام سنتی تنها طرح های تکراری قدیمی به ذهنتان خطور کند. اما امروزه کاغذ دیواری سه بعدی سنتی در طرح های متنوعی چاپ میشوند. در برخی از طرح ها هم نقاشی های سنتی دیده میشوند و هم خطوط نستعلیق ایرانی. اگر به یک چهره اساطیری از فرهنگ و تاریخ ایران علاقه مند هستید ، چرا به کمک کاغذ دیواری سه بعدی سنتی ، آن را در گوشه ای از خانه به تصویر نکشید؟ اگر به جمله یا شعر معروفی علاقه مند هستید و مدام آن را زمزمه میکنید ، چرا آن را در قسمتی از خانه پیاده نکنید؟! اگر حس و حال مدرن و سادگی زیاد خانه شما را خسته کرده ، چرا به وسیله کاغذ دیواری سه بعدی سنتی کمی رنگ و روح و طرح وارد خانه نکنید؟! اگر هنوز متوجه شگفت انگیز بودن کاغذ دیواری سه بعدی سنتی نشده اید ، ادامه ی مطلب را مطالعه کنید.

تنوع قیمت در کاغذ دیواری سه بعدی

معمولا قیمت گذاری در کاغذ دیواری سه بعدی به طوریست که هر شخصی با هر بودجه ای توانایی خرید داشته باشد. در این نوع کاغذ دیواری ها ، طرح های خاص و یونیکی موجود است که شاید قیمت بالاتری داشته باشند. اگر در فکر هزینه ی کمتر هستید ، بهتر است پوسترهای سه بعدی سنتی را بررسی کنید. پوسترهای سه بعدی در ابعاد مختلف چاپ شده اند و کمی از لحاظ کیفیت با کاغذ دیواری سه بعدی سنتی متفاوت هستند. در هر صورت ، قبل از اقدام به خرید حتما تحقیق کنید تا به دام افراد سودجو نیوفتید و متحمل ضرر نشوید. ما این اطمینان را به شما میدهیم که در مجموعه فروشگاه های شهر کاغذ دیواری ، منصفانه ترین قیمت را در ازای بالاترین کیفیت پرداخت خواهید کرد.

نصب کاغذ دیواری سه بعدی سنتی

کاغذ دیواری های سه بعدی معمولا فقط یک دیوار را به طور کامل به خود اختصاص میدهند و کل فضای خانه را نمیپوشانند. از این جهت شما برای اندازه گیری ابعاد دیوار و متوجه شدن متراژ کاغذ دیواری مورد نیاز ، نیازی به نصاب کاغذ دیواری نخواهید داشت و خودتان به آسانی میتوانید این کار را به وسیله یک متر انجام دهید. این کار را به دقت انجام دهید ؛ چرا که کوچک شدن کاغذ دیواری و خالی ماندن گوشه های دیوار و یا بزرگ شدن کاغذ دیواری و اضافه آمدن آن ، اصلا صحنه ی جالبی نیست. زیرسازی قبل از نصب کاغذ دیواری سه بعدی بسیار مهم است ؛ از این جهت که برآمدگی ها و یا تو رفتگی ها و سوراخ های موجود در سطح دیوار ، بعد از نصب باعث به وجود آمدن ظاهر ناخوشایندی خواهند شد و از طرفی ظرافت زیادی در طراحی کاغذ دیواری سه بعدی سنتی به کار رفته است که در صورت عدم زیرسازی درست نتیجه ی نصب ، خوب از آب در نخواهد آمد. حتی اگر تصمیم به نصب پوستر سه بعدی سنتی گرفته اید ، زیرسازی واجب تر است ، چرا که پوسترها نازک تر هستند و قاعدتا جزئیات را بیشتر نمایش میدهند. در فروشگاه های شهر کاغذ دیواری ما افتخار همکاری با بهترین و حرفه ای ترین نصابان کاغذ دیواری را داریم که تمیزترین و بی نظیرترین نتیجه را تقدیم شما خواهند کرد.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی سنتی

به نظر شما چه عواملی در دوام یک کاغذ دیواری سه بعدی موثر است ؟! البته که کاغذ دیواری های پی وی سی مقاوم و با دوام تر هستند ؛ اما در رابطه با کاغذ دیواری های سه بعدی شرایط کمی متفاوت تر است. کاغذ دیواری های سه بعدی از کاغذهای مختلف ساخته شده اند که از لحاظ دوام دارای درجه بندی هستند. یک نکته دیگر که کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی و مقاومت آن در برابر خط و خش و ضربه را افزایش میدهد ، رنگ های به کار رفته در کاغذ دیواری است. چاپ اکوسالونت معمولا بهترین نوع چاپ است که نه تنها مانع از کدر شدن رنگ کاغذ دیواری سه بعدی میشود ، بلکه از خاصیت حساسیت زایی آن هم میکاهد.طرح های سه بعدی سنتی معمولا بسیار شلوغ و پر نقش و نگار هستند ؛ در نتیجه باید دقت و ظرافت بیشتری صرف چاپ آن ها شود.

فروشگاه کاغذ دیواری سه بعدی سنتی

شاید تا به حال تردیدتان برای نصب کاغذ دیواری های سه بعدی سنتی از بین رفته باشد و با خود فکر کنید که بد نیست کمی روح سنتی ، مخلوط فضای مدرنتان کنید. لحاظ کردن تمام نکاتی که ذکر شد ، مستلزم خرید از یک فروشگاه کاغذ دیواری درجه یک و همه چیز تمام است. تمام شعب شهر کاغذ دیواری با تیمی قوی و محصولاتی متنوع ، آماده ی خدمت رسانی به شما هستند. نکته آخر این است که نیازی نیست نگران این باشید که آیا شهر کاغذ دیواری در شهر شما هم شعبه دارد یا نه ؟! چرا که ما به کمک اعتماد شما توانسته ایم در جای جای ایران شعب خود را تاسیس کنیم . شهر کاغذ دیواری در همه جای ایران ، در خدمت شماست.

کاغذ دیواری سه بعدی برای فضاهایی همچون پذیرایی

کاغذ دیواری سه بعدی

تا به حال به این نکته دقت کرده اید که ما فقط یک بار زندگی میکنیم و در این یک بار چرا فرصت زندگی در فضایی زیبا و خاص را از دست بدهیم؟! خانه ای که همه بعد از ورود به آن لبخند بزنند و ذوق و خوش سلیقگی شما را تحسین کنند! حال شاید با خود بگویید داشتن همچین خانه ای هزینه های سنگین و هنگفتی میطلبد و در توان خیلی ها نیست! در این مطلب به شما راهی خواهیم آموخت که با صرف هزینه ای نه چندان زیاد یک خانه ی خاص ، متفاوت و زیبا داشته باشید. کاغذ دیواری سه بعدی که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده اند ، یک راه کم هزینه اما موثر در تغییر دکوراسیون هستند. دلیل خاص بودن این سبک از کاغذ دیواری ها جدید بودنشان نسبت به سایر کاغذ دیواری ها ، و از طرفی سبک متفاوت چاپ آن هاست. آیا این که یک آبشار چشمگیر و زیبا در گوشه ی خانه تان داشته باشید شگفت انگیز است ! آیا اینکه بدون استفاده کردن از چوب یا سنگ ، دیوار پشت شومینه را با سنگ یا چوب بپوشانید و جلوه ای جذاب به آن ببخشید عجیب است؟! به نظرتان به کار بردن طرح های سنتی و خطاطی های سه بعدی رنگارنگ در فضای خانه روح بخش نیست؟ این که یک مکان تاریخی را به خانه ی خود بیاورید غیرممکن است؟ تمام این ها با نصب کاغذ دیواری سه بعدی ممکن خواهد شد. این سبک از کاغذ دیواری ها هر چه در چشم بیننده واقعی تر باشند ، کیفیتشان بیشتر است و جذاب تر هستند و این نکته به چاپ آن ها برمیگردد. در این مطلب فروشگاهی به شما معرفی خواهیم کرد که بهترین و جذاب ترین کاغذ دیواری های سه بعدی را ارائه میکند. پس صفحه را نبندید و مطالعه ی این مطلب را از دست ندهید.

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون

یکی از مهم ترین قسمت های خانه پذیرایی است. همه ی افراد مخصوصا خانم ها سعی میکنند نهایت ذوق و سلیقه شان را در این بخش از خانه به نمایش بگذارند.حال میخواهیم به شما بگوییم که چطور به وسیله کاغذ دیواری های سه بعدی ، فضای پذیرایی را زیبا و دل انگیز کنید. به طور کلی کاغذ دیواری ها میتوانند ابعاد خانه را به وسیله خطوطشان متفاوت نشان دهند اما کاغذ دیواری های سه بعدی به خاطر وضوح بالای چاپشان این تاثیر را دو چندان پیاده میکنند. به عنوان مثال با کاغذ دیواری های سه بعدی با خطوط هندسی عمودی میتوانید طول دیوارهایتان را افزایش دهید. کاغذ دیواری های سه بعدی معمولا برای کل فضای پذیرایی به کار نمیروند بلکه فقط یک دیوار اصلی در پذیرایی با این سبک کاغذ دیواری ها پوشانده میشود اما همان یک قسمت به قدری موثر است که بیننده را مات و مبهوت خود کند. به عنوان مثال میتوانید دیوار اطراف شومینه را با کاغذ دیواری سه بعدی طرح چوب بپوشانید و با چیدن مبل ها در اطراف این نقطه ، فضایی گرم و دلچسب برای دورهمی های دوستانه تان فراهم کنید‌. اگر تنوع طلب هستید و طرح های شلوغ خسته تان میکنند این سبک از کاغذ دیواری های سه بعدی به علت طبیعی بودنشان مناسب شما هستند. اگر از افرادی هستید که تغییر زیاد و طرح شلوغ میپسندید و میخواهید فضایتان حالتی انرژی بخش و جوان پسندانه تر داشته باشد ، میتوانید از کاغذ دیواری های سه بعدی با خطوط هندسی استفاده کنید. البته توجه کنید که سبک معماری و جزئیات خانه ی شما باید اسپرت یا مدرن باشد چون ترکیب این سبک از کاغذ دیواری های سه بعدی فقط با المان های مدرن و اسپرت همخوانی دارد. اگر به معماری کشور یا بنای خاصی علاقه دارید و میخواهید آن بنا را همیشه در مقابل دید خود داشته باشید میتوانید یک دیوار از پذیرایی را به تصویر سه بعدی آن بنا اختصاص دهید. البته باید تشخیص دهید که آیا دیوار مناسب نصب آن کاغذ دیواری هست ؟! آیا زیبایی و جلوه کافی را خواهد داشت یا نه؟! یک فروشنده حرفه ای با توجه به متراژ و ویژگی های فضای پذیرایی تان که برایش ترسیم میکنید شما را در این مورد راهنمایی خواهد کرد. رعایت نکردن چند نکته در انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی باعث پشیمانی خواهد شد.هنگام خرید حتما به این نکته توجه کنید که کاغذ دیواری سه بعدی که خریداری میکنید قابل شستشو باشد. حتما از فروشنده سوال کنید که آیا این کاغذ دیواری روکش وینیل دارد یا نه؟! یکی دیگر از نکاتی باید در نظر داشته باشید دقت به رنگ های به کار رفته در کاغذ دیواری است. در کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح های شلوغ معمولا چند رنگ به کار میرود که کمی کار شما را در انتخاب دشوار میکند چرا که ایجاد هماهنگی بین همه ی رنگ های کاغذ دیواری و فضای خانه سخت است. برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی به هرکسی اعتماد نکنید . نصب کاغذ دیواری کاری بسیار حساس است . اگر به خاطر کمی هزینه ی کمتر کارتان را به غیر حرفه ای ها بسپارید ، ممکن است که متحمل ضررهای سنگین تری شوید. اگر با تمام تعاریفی که از کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی کردیم هیجان زده شده اید و میخواهید هرچه سریع تر رویایتان را روی دیوارهای پذیرایی پیاده کنید اما بودجه تان را کافی نمیدانید ، یک راه دیگر هم وجود دارد! پوسترهای سه بعدی که شباهت زیادی به کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی دارند و میتوانند همان نتیجه را در فضای پذیرایی به شما تقدیم کنند. پوسترهای سه بعدی که از قبل چاپ شده اند در اکثر فروشگاه های کاغذ دیواری موجود هستند و از قیمت کمتری هم برخوردارند و اگر از بین طرح های موجود نتوانستید انتخاب کنید ، امکان چاپ طرح مورد علاقه شما هم وجود دارد. با توضیحاتی که در این مطلب خدمتتان ارائه کردیم ، دریافته اید که کاغذ دیواری های سه بعدی میتوانند فضای پذیرایی شما را از این رو به آن رو کنند. تمام این نتایج مثبت در صورتی محقق خواهد شد که شما از یک فروشگاه کاغذ دیواری با تجربه خریداری کنید و در رابطه با کوچترین نکات راهنمایی شوید. در مجموعه فروشگاه های شهر کاغذ دیواری میتوانید نهایت تنوع در طرح های کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی را مشاهده کنید و خریدتان را با راهنمایی های کادری حرفه ای در نهایت آرامش انجام دهید.

کاغذ دیواری سه بعدی با طرح طبیعت

کاغذ دیواری سه بعدی

اگر بگوییم راهی وجود دارد که جنگل ، کوه ، دریا و ساحل را به خانه ی خود منتقل کنید به عقلمان شک میکنید؟! اگر ادعا کنیم که میتوانیم تصویر خیال انگیزی از طبیعت را درست در فضای پذیراییتان به تصویر بکشیم و شما هر روز از تماشای آن لذت ببرید به ما اعتماد میکنید؟ هر تصوری که از کاغذ دیواری های قدیمی و تکراری دارید را دور بریزید و حواستان را به ما معطوف کنید ؛ چون میخواهیم جدیدترین و خاص ترین نوع کاغذ دیواری ، یعنی کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت را به شما معرفی کنیم. به کمک این کاغذ دیواری ها هر غیر ممکنی ممکن میشود. شما میتوانید ابعاد خانه را تغییر دهید. بدون شال و کلاه کردن برای سفر ، هر روز دریا را تماشا کنید ، هنگام استراحت در خانه به آسمان خیره شوید و بدون صرف هزینه ی زیاد تغییری چشمگیر به فضایتان ببخشید. شما میتوانید با یک خرید هوشمندانه تمام این لذت ها را به خود هدیه کنید ؛ پس مطالعه ی این مطلب را از دست ندهید. نکته ی قابل ذکر این است که در این مطلب بهترین فروشگاه برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت هم معرفی خواهد شد!

 

کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

از آخرین باری که تصمیم به ایجاد یک تغییر در دکوراسیونتان گرفتید چقدر میگذرد؟ راضی بودید یا از هزینه ای که پرداختید پشیمان هستید؟ ابتدای کار باید بگوییم که از نصب کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد ؛ درصورتیکه به دنبال کیفیت ترین آن باشید. طرح های کاغذ دیواری سه بعدی در دو نوع کاغذ دیواری و پوستر موجود هستند ؛ اما تفاوت های زیادی در نوع چاپ ، دوام و قابلیت های دیگر دارند. به طور کلی در کاغذ دیواری های سه بعدی هرچه اجسام را نزدیک تر و ملموس تر حس شود ، نشان دهنده کیفیت بالای طراحی و چاپ کاغذ دیواری است . برای کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت از با کیفیت ترین عکس ها با رزولوشن بالا استفاده میشود و بعد از تغییراتی که به وسیله برنامه های طراحی کاغذ دیواری سه بعدی و فوتوشاپ روی آن ها اعمال میشود یک نتیجه بسیار طبیعی و جذاب حاصل می آید که هر بیننده ای را مبهوت میسازد. در واقع ممکن است طرح به حدی طبیعی باشد که شما آن را برجسته تصور کنید اما بعد از لمس دیوار متوجه صاف بودن آن بشوید. همانطور که از نام کاغذ دیواری سه بعدی دریافت میشود ، در این سبک تصویر یک بعدی دیده نمیشود و جزئیات موجود در تصویر زیاد هستند. در واقع اگر بسیار ساده پسند هستید شاید انتخاب خوبی به نظر نرسند ، اما اگر از تغییر بسیار زیاد لذت میبرید ، کاغذ دیواری های سه بعدی فوق العاده هستند. امروزه کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت در محیط های مختلف کاربرد دارند و نصب آن ها تنها محدود به فضای خانه نمیشود. برای مثال کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت و مناظر زیبا به علت جنبه آرامش بخشی که دارند برای مطب ها و هتل ها گزینه مناسبی هستند.

 

نصب کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت تصویر یک منظره طبیعی است که روی یک کاغذ با ابعاد مشخص چاپ شده و مانند سایر کاغذ دیواری ها به صورت رولی محاسبه نمیشود. اما نصب همین تصویر باید به دقت و ظرافت انجام شود تا دقیقا نتیجه مطلوب را دریافت کنید. برای نصب کاغذ دیواری های سه بعدی چسب های مخصوص این نوع کاغذ دیواری به کار میرود . پوسترهای دیواری هم به صورت برچسب هستند و چسباندنشان آسان تر است ، اما سعی نکنید خودتان نصبشان را خودتان به عهده بگیرید ؛ چرا که شما برای اولین بار است که این کار را انجام میدهید و اگر قسمتی نامرتب و بدفرم چسبانده شود ، کندن و دوباره از نو چسباندن آن ، مشکل و حتی غیرممکن است. در فروشگاه های شهر کاغذ دیواری ، بهترین نصاب های کاغذ دیواری این کار را در کمترین زمان برای شما انجام خواهند داد و نتیجه دقیقا همان چیزی خواهد شد که در تصورات شماست ؛ یعنی یک منظره ی زیبا و دل انگیز در قلب خانه تان.

 

 

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

از آنجایی که کاغذ دیواری های سه بعدی به صورت رولی به محاسبه نمیشوند، و بر حسب ابعاد به فروش میرسند ، شما به راحتی میتوانید ابعاد دیوار موردنظرتان را اندازه گیری کنید و بعد از مراجعه به فروشگاه کاغذ دیواری ، قیمت کاغذ دیواری سه بعدیتان را محاسبه کنید. کیفیت چاپ و نوع کاغذی که در کاغذ دیواری به کار رفته است ، دو عامل تاثیر گذار در قیمت هستند. گران قیمت ترین کاغذی که به عنوان پایه ی کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت به کار میرود ، کاغذ های هلندی هستند. نوعی از کاغذ دیواری سه بعدی هم وجود دارد که روی چرم چاپ میشود و قیمت نسبتا بالایی دارد. در کاغذ دیواری های سه بعدی با کیفیت نوعی از رنگ به کار رفته است که در طول زمان تغییر نمیکند ، کدر نمیشود و در برابر خط و خش هم مقاوم است. اما اگر به دنبال گزینه ای با قیمت مناسب تر هستید ، پوستر دیواری های سه بعدی طبیعت قیمت کمتری دارند ؛ اما شاید مزایایی که برای کاغذ دیواری های سه بعدی طبیعت ذکر شد را نداشته باشند.

 

دوام کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

دوام کاغذ دیواری های سه بعدی ، به جنس کاغذشان بازمیگردد.کاغذ دیواری های سه بعدی از لحاظ دوام ، چندان تفاوتی با کاغذ دیواری های معمولی ندارند ؛ اما نوعی از آن ها که از کاغذ معمولی ساخته شده ، چندان مقاوم نیستند. به هر حال قسمتی از دوام کاغذ دیواری سه بعدیتان ، به مراقبت شما بستگی خواهد داشت. طراحی کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت طوریست که باید همیشه تمیز و عاری از لک و کثیفی باشد تا بیننده را جذب کند . در نتیجه سعی کنید نوع ضدآب و قابل شستشوی آن را تهیه کنید تا به مرور زمان بر اثر برخورد با آب و مواد شوینده ، مقاومت و دوامش را از دست ندهد.

 

بورس کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

مهم نیست که کجای ایران زندگی میکنید! اینکه تا به حال چقدر برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی جستجو کرده اید هم اهمیتی ندارد! فروشگاه های شهر کاغذ دیواری سالیان سال است که در بورس کاغذ دیواری طبیعت اولین هستند و شما تنها کاری که باید انجام دهید ، یافتن شعبه شهر کاغذ دیواری در شهر خودتان است. منتظر دیدارتان هستیم.